Firma WTJ HOME Sp. z o.o. koncentruje się na działalności deweloperskiej. Naszą misją jest budowanie funkcjonalnych domów i mieszkań dostępnych dla większości rodzin w Polsce.

O nas

W naszej działalności łączymy doświadczenie z praktycznym i estetycznym podejściem do procesu budowlanego, dzięki czemu oferujemy naszym klientom ładne, przemyślane pod względem projektowym, a przede wszystkim funkcjonalne nieruchomości o wysokiej jakości wykonania. Każdy z naszych projektów mieszkaniowych cechuje indywidualne podejście do realizacji.

Z największą starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny: od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizację, po zagospodarowanie terenu oraz obsługę procesu sprzedażowego.

Podejmując kolejne wyzwania inwestycyjne bazujemy na wieloletnim doświadczeniu deweloperskim naszej kadry oraz dokładamy wszelkich starań by odpowiedzieć na oczekiwania naszych Klientów.


Każdy, kto ceni sobie komfort życia i nowoczesne rozwiązania będzie zadowolony z naszych projektów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://wtjhome.pl. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy również dostępni pod telefonem i mailowo.

Buy now