Budowa w trakcie pandemii

Budowa w trakcie pandemii

Budowa trwa mimo zagrożenia pandemicznego. Wszyscy współpracownicy dzielnie pracują, aby oddać w terminie kolejne domy: sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 101,64 m2 wraz z garażem o powierzchni 18,85 m2 i dodatkowym miejscem postojowym przed domem. Łączna powierzchnia domu wynosi 121,49 m2. Domy zlokalizowane są na działkach o powierzchni od 260 m2 do 431 m2.

Nasz dom = przyjazny układ pomieszczeń

Układ pomieszczeń w domu został zaplanowany tak, by dobrze wykorzystać każdy metr. Na parterze (łącznie 61,08 m2) mieści się: aneks kuchenny z salonem, przedsionek, toaleta oraz garaż. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras o powierzchni 19 m2. Na piętrze budynku zlokalizowaliśmy 3 bardzo atrakcyjne pokoje o powierzchni 10,93 m2, 14,17 m2, 15,49 m2 oraz łazienkę 8,34 m2 z oknem.

Duży ogród

Projektując nasze budynki zawsze lokalizujemy je blisko frontu działki. W ten sposób uzyskujemy dużą powierzchnię ogrodu, którą mieszkańcy będą mogli ciekawie zaaranżować według własnego projektu. Jeżeli lubisz delektować się spokojem i ciszą wśród zieleni to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Między budynkami zachowaliśmy ponad 40 metrów odległości.

Zostały tylko 3 budynki na sprzedaż!

Sprzedaliśmy już trzy budynki (oznaczenie budowlane E, F, G) pozostały jeszcze trzy domy, w tym jeden dom skrajny z dużą, atrakcyjną działką o powierzchni 431m2.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego projektu.

Buy now